Heategevus “Lapsed Metsa 2016”


Sündmuse detailid


Galerii – Gallery – Галерея

2016  toimus heategevuslik üritus koostöös Tartu Lastekaitse Ühinguga majanduslikus raskustes ning paljulasteliste perede lastele. Seekord oli lapsi kutsutud 50.
Kohal oli palju maastikumasinaid, sealhulgas 2 suurt sõjaväemasinat, palju ATVsid ning 1 rekka.
Nagu ikka ulatas meile abikäe Punase Risti Jõgevamaa Selts, Nõo Päästeselts, Kaitseväe ühendatud õppeasutused ning meie rõõmuks võttis meiega ise ühendust Kaitseliidu Põlva malev, et tulla kohale oma relvanäitusega ja seda lastele tutvustada. Tegevust jagus palju. Laste nägudest võis välja lugeda, et terve päev läks asja ette. Ka ilmataat oli meid toetunud järjekordse sooja ja ilusa ilmaga.
Lapsed said süüa nii soolast kui magusat, mida olid andnud erinevad firmad ja kaasa toonud vabatahtlikud. Enne kella 17.00 jagasime välja tänukirjad ning andsime üle kingikotid.

Meie südamest tulnud TÄNUD kõigile, kes Te aitasite ja andsite oma panuse, et järjekordne heategevuslik üritus “Lapsed metsa 2016” saaks läbi viidud. Lapsed olid rahul ja õnnelikud ning meie koos nendega. SUURED SUURED TÄNUD TEILE :
Tartu Lastekaitse Ühing, Eesti Punase Risti Jõgevamaa Seltsi liige Kaidi Forostovets, Nõo Päästeselts, As Molineero ja COOP, Nõo Vallavalitsus, Uuem Viis Oü, Premium 7 Kambja tankla, Köökköök Oü, Bambona As, Olerex, Toci Oü, K-rauta Tartu osakond, Amitrans Oü, Komatsu Forest Eesti, Rõngu Pagar, Valio Eesti As, Makita, Salvest, Saku, Nr1 aiad.ee, Kaitseliit Põlva malev, Kaitseväe ühendatud õppeasutused, Isnet Hiller, Aili Värva, Riina Värva, Triin Kruustükk, Urve Paas, maaomanik
Kõik vabatahtlikud, kes Te aitasite lastega tegeleda
Kõik fotograafid, kes Te tegite väga lahedaid pilte
Kõik väikeste ja suurte autode ning sõjaväemasinate juhid ning ATVdega sõidutajad- kuna Teid oli palju , siis ERILISED TÄNUD Teile kõigile
Erilised tänud Liina Salustele ja tema perele
Tore on teha head, eriti kui leidub nii palju abivalmeid inimesi
Tartu Off-road Klubi tänab veelkord kõikki, kes andsid oma panuse ja järgmine aasta kohtume jälle

4×4.ee foorumis selle ürituse teema forum.4×4.ee/viewtopic.php?f=53&t=64594