Heategevus “Lapsed Metsa 2014”


Sündmuse detailid


Galerii – Gallery – Галерея

Toimus heategevuslik üritus koostöös Tartu Lastekaitse Ühinguga majanduslikus raskustes ning paljulasteliste perede lastele. Seekord oli lapsi kutsutud 50.
Kohal oli hulganisti nii väiksemaid kui ka suuremaid maastikumasinaid. Kohal olid  ka traktorid, mille rooli said lapsed ise keerata. Maastiku masinatega sõidutati lapsi kergemal metsarajal. Autode tõsisemat kinni jäämist ja välja aitamist said lapsed aga eemalt vaadata. Sel päeval oli kohal ka Punase Risti töötaja Kaidi , kes jagas lastele kasulikke nippe esmaabiks ning tegi neile väga tõetruud maalingud. Kohal oli ka juuksur, kes tegi nii lastele kui ka sõidutajatele soenguid.
Ilm oli väga ilus ning lapsed väga rõõmsad ja rahul.
Tänu toetajatele said lapsed sooja sööki, maiustusi, juua ning kingitused.

VÄGA SUURED TÄNUD kõigile , kes tulid kohale ja aitasid seda üritust läbi viia. Tänud kõikkidele suurte ja väikeste masinate autojuhtidele, kõikkidele traktoristidele, atvdele ja ka mootoratturile. Järjekordselt sujus asi suurepäraselt, laste tagasiside oli positiivne. Nii mõningadki küsisid, et kui vanalt saab klubi liikmeks – seega vist ikka meeldis. Omalt poolt tänud sponsoritele:
A-Telgirent,Rapo AS,TopAuto Tartu , Valio Eesti AS, Alecoq , AS Salvest, Lusikas OÜ, Premium 7, Kambja tankla, Eesti Punane Rist Jõgevamaa , Surnumere Soolakeskus, OÜ Amitrans , Iron Service OÜ, J Voitka Yritys ky , Tartu Linn, Maarit Kalbergi tort , Aili Värva kook, Rõngu Pagar, Tartu Lastekaitse Ühing

AITÄH VEELKORD ja järgmine aasta kohtume